Reference

Pelíšky NEOBED byly poprvé použity a vyzkoušeny v roce 2010 v Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze – Podolí na oddělení RES a JIP. Po úspěšných atestech o tuto polohovací pomůcku projevila zájem další neonatologická centra:

Brno, Plzeň, Olomouc, Hořovice, Šumperk, Uherské Hradiště, Zlín, Neratovice, Kolín, Pardubice, Mladá Boleslav, Hradec Králové, Karlovy Vary, Havlíčkův Brod, Jindřichův Hradec, Brno Černopolní

Vaše zkušenosti

Spokojený tatínek

Dobrý den
dlouho jsem hledal nějakou fotku od Vás z RESu nebo JIPu, se kterou bych byl alespoň trochu spokojen a zároveň na ní byla Johanka nějak zajímavě uložená ve Vašem skvělém pelíšku. Od první chvíle ho moc obdivuji! Jsem myslím velkej praktik a krom toho, že pelíšky i doplňky skvěle vypadají, jsem hned ocenil jejich možnosti polohování a zafixování dětí. Na většině fotek je bohužel nějaký „duch“, jak jsou foceny přes inkubátor, takže se už těšíme na fotky od Vás! Fotky z tohoto období asi nebudou nikdy moc příjemné na prohlížení. U fotek Johany den po porodu jsem si vzpomněl, jak úzko mi bylo, když jsem jí viděl poprvé v inkubátoru… Jednou je ale Johanka jistě ráda uvidí a i my možná časem oceníme připomenutí toho všeho, co máme za sebou. 🙂

Díky
Na shledanou

Martin

Spokojená maminka

Milá sestřičko,
chci Vám alespoň touto cestou poděkovat za to, co děláte pro miminka, která se rozhodla přijít na svět o hodně dříve.

Když jsem poprvé viděla Kristýnku v pelíšku, byla jsem nadšená.
Najednou už ten velký prosklený inkubátor nepůsobil s tím pár set gramovým uzlíčkem našeho štěstí tak nevlídně.
Malinká ležela v modrém pelíšku a její tělíčko za mě objímaly a hřály dvě velké měkké ruce. Spala a vypadala při tom tak spokojeně a klidně, tak jak jsem ji předtím neznala.
Vzpomínám si, že ten den se poprvé snížil i její kyslíkový nárok. Malá byla v pelíšku krásně napolohovaná a z jejího výrazu bylo poznat, že při spánku odpočívá.
Pohled na ni ten den bolel o něco méně než předchozí dny.

Jsem strašně ráda, že Kristýnka mohla pelíšek při jejím několika měsíčním pobytu v nemocnici používat a alespoň tak nahrazoval to měkoučké, teplé a bezpečné místečko, které znala.
Přála bych to samé všem takto narozeným miminkům.

maminka Kristýnky